Новини

Новини

всього записів: 12
24 квітня 2023 25.04.2023 можливі короткочасні перебої в роботі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг
25.04.2023 можливі короткочасні перебої в роботі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
22 лютого 2022 ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ ТА ПІДПИСУВАЧІВ
У зв’язку з закінченням експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, погодженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 193 “ Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів”, з 05.03.2022 руку, електронні довірчі послуги зі створення, перевірка та підтвердження удосконаленого електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, НАДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!
29 березня 2021 ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ!!!
ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ВІД 23.03.2021 № 40 ДО ДОВІРЧОГО СПИСКУ ВНЕСЕНО СЕРТИФІКАТИ КВАЛІФІКОВАНОГО НАДАВАЧА ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ "ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ КЛЮЧІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ" Сертифікати кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Центр сертифікації ключів Збройних Сил України", що відповідають таким послугам та доступні у розділі "СЕРТИФІКАТИ".

Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки – два сертифікати за міжнародними алгоритмами RSA та ECDSA та один сертифікат за алгоритмом ДСТУ.

Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу - два сертифікати за міжнародними алгоритмами RSA та ECDSA та один сертифікат за алгоритмом ДСТУ.
19 січня 2021 До уваги користувачів
Повідомляємо, що на виконання Вимог у сфері електронних довірчих послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року № 992 розроблено та затверджено Регламент роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Центр сертифікації ключів Збройних Сил України". Нова редакція Регламенту роботи розміщена у розділ "Регламент" та розділі "Завантажити".

Також повідомляємо, що наказ Генерального штабу Збройних Сил України від 30 травня 2019року №200 "Про затвердження Порядку отримання електронних довірчих послуг та послуг ідентифікації у Збройних Силах України" втратив чинність!

Повідомляємо, що нова редакція "Порядку отримання електронних довірчих послуг у Збройних Силах України" затверджена наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 15 січня 2021 року № 11 розміщена у розділ "Форми документів". Також звертаємо вашу увагу, що форми документів на отримання електронних довірчих послуг також були частково змінені! А також розроблено Настанову, щодо порядку використання програмного забезпечення ІІТ “Користувач ЦСК-1”.
26 березня 2018 Планова зміна особистого та відкритого ключа
Планова зміна особистого та відкритого ключа На виконання наказу командира військової частини А0136 № 116 від 19.03.2018 року акредитований Центр сертифікації ключів інформує про планову зміну особистого та відкритого ключа Центру. Щодо формування посилених сертифікатів АЦСК ЗС Акредитованим Центром сертифікації ключів сформовано нові посилені сертифікати власних відкритих ключів. Завантажити контейнер з сертифікатами АЦСК ЗС та ЦЗО у форматі PKCS#7 можливо у розділі "Завантажити"
12 березня 2018 Проведення технічного обслугування
У зв'язку з проведенням запланованого технічного обслугування програмно-технічного комплексу АЦСК ЗС можливі короткочасні перерви у роботі з 18.00 12.03.2018р. по 21.00 12.03.2018р. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
10 березня 2017 Атестат відповідності
20 травня 2015 Кому надаються послуги ЕЦП.
Акредитований Центр сертифікації ключів Збройних Сил надає послуги Електронного цифрового підпису тільки: органам військового управління, об’єднанням, з’єднанням, військовим частинам, військовим навчальним закладам, установам і організаціям Збройних Сил України.
28 березня 2015 АКРЕДИТАЦІЯ ЦСК ЗС
Згідно з рішенням постійно діючої комісії з акредитації засвідчувальних центрів та центрів сертифікації ключів від 05 березня 2015 року щодо здійснення акредитації Центру сертифікації ключів Збройних Сил видано наказ Міністерства юстиції України від 10 березня 2014 року №332/5 "Про видачу Центру сертифікації ключів Збройних Сил свідоцтва про акредитацію центру сертифікації ключів".
06 березня 2015 ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАСВІДЧУВАЛЬНИЙ ОРГАН

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАСВІДЧУВАЛЬНИЙ ОРГАН ЗДІЙСНЮВАТИМЕ АКРЕДИТАЦІЮ ЦЕНТРУ СЕРТИФІКАЦІЇ КЛЮЧІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

05 березня 2015 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань акредитації засвідчувальних центрів та центрів сертифікації ключів. На засіданні комісією розглянуто заяву Генерального штабу Збройних Сил України про проведення акредитації Центру сертифікації ключів Збройних Сил. За результатами засідання комісією винесено рішення: Рекомендувати центральному засвідчувальному органу здійснити акредитацію Центру сертифікації ключів Збройних Сил та видати Центру сертифікації ключів Збройних Сил відповідне свідоцтво. Надання послуг електронного цифрового підпису акредитованим Центром сертифікації ключів Збройних Сил сприятиме застосуванню прогресивних досягнень електронного документообігу та відповідних електронних сервісів із використанням електронного цифрового підпису для покращення, удосконалення та розвитку загальних процесів логістики та інформаційної роботи в структурних підрозділах Міністерства оборони України.

Посилання: Міністерство юстиції України Офiційний Web-сайт

04 березня 2015 Реєстрація
Центр сертифікації ключів Збройних Сил зареєстровано у Ценральному засвідчувальному органі. Наказ Міністерства юстиції України від 06.02.2015 р. за № 162/5
04 березня 2015 Очікуємо на акредитацію
Очікуємо на акредитацію Центру сертифікації ключів Збройних Сил