Регламент роботи
Даний Регламент є нормативним документом, що визначає організаційні, технічні та інші умови діяльності Центру сертифікації ключів Збройних Сил України під час надання електронних довірчих послуг, встановлює порядок роботи Центру сертифікації ключів з надання електронних довірчих послуг.

Норми цього Регламенту поширюються на: ЦСК ЗСУ; відокремлені пункти реєстрації ЦСК ЗСУ; посадових осіб Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, органів військового управління, вищих військових навчальних закладів, військових частин, установ, організацій Збройних Сил України та інших організацій, що діють в інтересах обороноздатності держави, які звернулись у встановленому порядку до ЦСК ЗСУ чи ВПР з метою отримання електронних довірчих послуг.

Чітке дотримання та виконання умов Регламенту для вищезазначених осіб є обов’язковим. Будь-яка зацікавлена особа може ознайомитися з витягом з Регламенту на електронному інформаційному ресурсі, в ЦСК ЗСУ та у ВПР.; користувачів послуг (далі – Абонентів): органи військового управління, об’єднання, з’єднання, військові частини, військові навчальні заклади, установи і організації Збройних Сил України.

Будь-яка зацікавлена особа може ознайомитися із витягом з Регламенту АЦСК ЗС на електронному інформаційному ресурсі у розділі "Завантажити", за місцезнаходженням ЦСК ЗСУ та його відокремлених пунктів реєстрації.

Новини
Корисні посилання
Офіційне представництво президента України
ВРУ
Урядовий портал